Klimatizačný systém v komerčných priestoroch je vždy osobitnou výzvou. Stavebné podmienky a požiadavky na klimatizačný systém si vyžadujú veľké odborné znalosti a zodpovedajúce skúsenosti.

Samozrejme, pri komerčných aplikáciách je vždy veľmi dôležitá účinnosť systému a vhodný pomer ceny a výkonu.

Využitím rôznych komponentov pre vás môžeme klimatizovať nielen malú kanceláriu, ale aj celé kancelárske komplexy, hotely alebo výrobné budovy. A dokážeme to urobiť spoľahlivo a cenovo výhodne.

Netreba zabúdať ani na skutočnosť, že vaši zamestnanci pracujúci v klimatizovaných miestnostiach sa vám poďakujú za príjemnú klímu v miestnosti, čo vedie aj k zvýšeniu koncentrácie a produktivity.

Radi vám pomôžeme s výberom vhodného klimatizačného systému pre váš projekt!

Vyžiadať ponuku

Poradenstvo, servis a údržba vašej klimatizácie v prevádzke či kancelárii

Pred inštaláciou veľkého klimatizačného systému v komerčnej nehnuteľnosti je nevyhnutné komplexné poradenstvo, aby bolo možné vybrať správne komponenty a optimálne naplánovať klimatizačný systém. Len tak sa zabezpečí, že systém bude spĺňať požiadavky a bude dlhodobo efektívne fungovať.

Pri výbere sa zohľadňujú najmä podmienky daného priestoru a faktory, ako napr.

  • situácia pri inštalácii,
  • intenzita a trvanie používania,
  • riadiaci systém
  • plány na rozšírenie v budúcnosti

Tieto a ďalšie sú rozhodujúce pre správne plánovanie.

Po dokončení plánovania sú naši odborní pracovníci schopní profesionálne a rýchlo nainštalovať a uviesť do prevádzky váš systém. Vždy dbáme na čistotu a presnosť. Osobitný význam prikladáme komplexnému poučeniu o používaní vášho nového klimatizačného systému.

Na požiadanie radi vykonáme pravidelný servis vášho klimatizačného systému a zabezpečíme jeho optimálnu údržbu. Týmto spôsobom môžeme zabezpečiť bezproblémovú prevádzku a dlhú životnosť.

Sme Váš partner

Hľadáte vhodné riešenie klimatizácie pre vašu kanceláriu, predajné priestory, výrobné priestory alebo hotel? Potom sme pre vás ten správny partner!

klimatizačné systémy pre vašu kanceláriu

Príjemná vnútorná klíma zabezpečuje pohodlný pobyt v kancelárii počas horúcich mesiacov. Z tohto dôvodu by mal byť komerčný klimatizačný systém zahrnutý do plánovania vašich kancelárskych priestorov už vo fáze výstavby. Najmä ak sú miestnosti orientované na juhozápad a majú veľké okná. Modernizácia priestoru je však možná aj neskôr.

Motivácia a produktivita vašich zamestnancov je určite dôležitým faktorom. Správna vnútorná klíma vytvára základ pre príjemné pracovné prostredie. Vaši zamestnanci vám za to budú vďační.
Netreba zabúdať ani na výhody, ktoré prináša možnosť vykurovania pomocou klimatizačného systému počas prechodných období (jar a jeseň).

Radi vám poradíme a vykonáme bezplatnú obhliadku na mieste, aby sme našli správne riešenie pre vaše požiadavky!

Klimatizačné systémy pre obchodné priestory

Vaši zákazníci sa k vám budú vracať len vtedy, ak sa vo vašich priestoroch budú cítiť príjemne. Preto veríme, že je dôležité vytvoriť príjemnú atmosféru v komerčných priestoroch, ako je obchod, lekárska ordinácia alebo nechtový salón. Odporúčame vám nainštalovať vhodný klimatizačný systém, ktorý vám pomôže vytvoriť vo vašich priestoroch príjemnú klímu.

Na tento účel možno použiť rôzne vnútorné jednotky. Klasická nástenná jednotka alebo – ak je to na mieste možné – stropná kazeta. Pri výbere jednotiek samozrejme dbáme na to, aby vaše náklady na používanie systému boli čo najnižšie – a zároveň, aby bol zabezpečený vysoký výkon.

Radi vám poradíme!

klimatizačné systémy pre hotely

Pravdepodobne je vám známe, že pri výbere hotela na dovolenku hľadáte klimatizáciu. Toto kritérium vybavenia sa čoraz viac stáva štandardom.
Najmä počas horúčav je klimatizácia v hotelových izbách takmer nevyhnutnosťou, pretože inak sa nedá pohodlne spať.

Ako špecializovaná spoločnosť vám môžeme pomôcť naplánovať klimatizačný systém pre váš hotel a vybrať najvhodnejší systém podľa vašich požiadaviek.

Inštalácia klimatizačného systému v hoteli sa odporúča už vo fáze výstavby. Je však možná aj dodatočná montáž. Máme skúsenosti s oboma situáciami.
Inštaláciu a údržbu vášho klimatizačného systému radi vykonáme s vlastným špecializovaným personálom.

Vyžiadajte si ponuku

Vyplňte dotazník nižšie a vyžiadajte si ponuku. Naši odborníci pripravia technické riešenie klimatizačného systému presne na mieru vašim požiadavkám.

    Bývanie

    Špecifikácie    Informácie o zákazníkovi